Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

Вибори президента дебатного клубу

Усі ми знаємо, що будь-яка спільнота, навіть один дебатний клуб має мати свого лідера та керівника, що будуть допомагати, наставляти та організовувати роботу, задля тих, хто його обрав.

Протягом двох липневих тижнів наш дебатний клуб визначався із своїм новим лідером.

Новим кандидатом на пост президента дебатного клубу була Павлюк Юлія. Юля приєдналась до організації в лютому 2017, пройшовши дводенну дебатну школу, яка була організована для залучення нових учасників. Від моменту, коли вона почала реалізовувати в дебатах, до виборів Юлія вже мала декілька нагород: була учасницею декількох ВДТ, фіналістом Весняної дебатної ліги, фіналістом та топ-спікером ОДТ "Кубок Поділля".

Попри обмеженість в часу та ресурсах була проведена невелика агітаційна кампанія та спроба організувати одноденний тренінг-інтенсив, але через об'єктивні обставини тренінг відмінився. 

Сам процес голосування будувався на базі анноміних google forms, з унікальними інвайт-кодами для кожного виборця. За дотриманням усіх вимог та правил голосування стежили: Котов Костянтин - голова виборчої комісії, Солоненко Ольга - заступник голови виборчої комісії та Жупанова Наталя - секретар комісії. 

Голосування тривало 7 годин і результатом голосування, з різнецею в один голос та та відсотковою пропорцією 54,5% до 45,5% наш дебатний клуб ОБРАВ собі нового президента!

Ми вітаємо Павлюк Юлію з новою посадою в організації та щиро бажаємо впевненості, удачі та наснаги в роботі! 

SetUp. Мисли критично - виступай публічно.