Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

ВЕСНЯНА ДЕБАТНА ЛІГА

Мета проекту: Сприяти підвищенню громадянської активності молоді через освітню технологію дебати 

Короткий опис: Дебати, як інструмент посилюють здатність аналізувати отриману інформацію, розуміти причино - наслідкові зв’язки існуючих проблем і шляхи їх вирішення, відокремлювати факти від припущень, ставити під сумнів в першу чергу своєї думки, враховувати різні позиції, тобто дебати розвивають самостійне мислення. В наш час такі навички є надзвичайно актуальними та необхідними так, як вони допомагають людям швидше адаптуватись до змін і проявляти активність, щоби ці зміни відбувались в позитивному руслі. 

Розвиток дебатного руху також впливає на спроможність учасників виробити в собі такі цінності як: взаємоповага до інших членів суспільства, єдність як українців, підвищити власний патріотичний дух, що в свою чергу створює умови для формування у молоді громадянської позиції. Після дебатних турнірів учасники продовжують інтегрувати ці цінності через участь в дебатних клубах, спілкуванні з своїми друзями, родиною.

Хронологія розвитку: Ось уже третій рік наша організація збирає студентів міста в боротьбі за кубок найкращих. В 2016 році ми зібрали 32 команди (64 учасника) + 8 суддів + 4 члени оргкомітету + 5 волонтерів. Фінал відбувався сесійній залі міської ради, а на нагородженні учасників був присутній теперішній міністр соціальної політики А.О. Рева.

 

В наступному році в змаганні за кубок ми знову об`єднали 32 команди, 8 суддів, 4 працівникик оргкомітету та 2 волонтери

Переможець: Безславні дебатери
Топ-спікер: Гліб Волоський

Дебати в Вінниці продовжують невпинно розвиватись, а отже міська дебатна ліга ще не раз збере студентів під своїм крилом.