Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

ЦП введе цензуру в інтернеті

З резолюції ми бачимо, що ЦП уповноважена вести конкретні дій, тобто ЦП – це вищій орган влади або, простіше, влада. Далі, коли ми зрозуміли за кого ми граємо, потрібно виявити про шо саме гра. Цензура – є ключовим словом.
Що таке цензура? Цензура – це система нагляду.
Отже, головне питання чи потрібна нам система нагляду в інтернеті. Далі перейдемо до побудови кейсів. 

Позиція "За"

Уряд має декілька способів побудувати свою гру. Все залежить від того, як представити владу загалом.
Можна зіграти за ідеалізовану владу с гуманістичними намірами, а можна за більш цинічну та егоїстичну. 

Давайте розпочнемо з гуманістичної. Входимо у роль – ми є влада, яка піклується за наших громадян і наша головна цінність – це щастя наших виборців. Ми маємо з’ясувати кого і чому відсутність цензури в інтернеті робить нещасним. Потрібно показати, що є окремі групи людей, яких робить нещасними відсутність цензури. Що це за групи людей? Достатньо привести декілька прикладів і пояснити чому на них це негативно впливає. Наприклад, порнографія і діти. Доводимо, що через відсутність цензури в інтернеті діти мають доступ до матеріалів для дорослих, що погано впливає на їх психічний стан, через те шо вони ще не складені у психологічному плані на них це може негативну вплинути і вони будуть мати тяжкі душевні травми. Так сам до цієї групи можна віднести і матеріали, які закликають до суїциди чи тероризму. Можна взяти для прикладу представника ЛГБТ спільноти, національної меншини, це не так важливо, все залежить від вашої фантазій. Основна ціль даних прикладів, довести, що є люди, яким дуже погано без цієї цензури і ми повинні її ввести, щоб захистити їх. А захищати ми їх маємо би живемо ми у демократичному суспільстві і наша цінність це захист будь-якого її члена, бо ми гуманістична влада і ми думаємо про щастя наших громадян. 

 Далі кейс для більш цинічної влади. Що для нас важливо? Спокій у нашій країні, тобто відсутність будь-яких проявів нестабільності, незадоволеності владаю. Чому для нас це важливо? Бо ми хочемо надалі залишатися владою і мати контроль над населенням, для власних потреб – це може бути або задоволення власних амбіцій або інших меркантильних цілей. Тому введення цензури потрібно нам для того щоб більше контролю за населенням, дізнаватися нові суспільні тенденції, та впливати на суспільну думку. Тобто ми приймаємо думку, що ми можемо порушувати права деяких індивідів для загальної стабільності. Стабільне положення в країні гарантує нам і надалі збереження нашого положення, а контроль суспільної думки полегшує нам задачу. 

Також можна використати ідею, що цензура допоможе забезпечити безпеку, як і загальну в країні так і громадян. Невеликий вступ про можливість перевірки листування в інтернеті громадян, чи сумнівних ресурсів і ми вже можемо виявити терористів, психічно хворих і людей з нахилами до суїциду. Доведення чому нам це важливо, можна переписати з влади для якої найважливіша цінність – це щастя, просто замінити щастя на безпеку 

Позиція "Проти"

Давайте роздивимось, як грати проти гуманістичного уряду.
Головна цінність – щастя. Ми погоджуємось, що для нас важливе щастя деяких груп суспільства, але наголошуємо, що у нас є така цінність, як свобода слова, право висловлювати думки та право на особисте життя і саме введення цензури забираю у нас все це. Чому для нас це важливо? Бо саме відсутність цих прав робить нас нещасними. Цензура забирає у нас право на висловлювання думок, цензура показує, що є поганим, а що є добрим і віднімає право вибору. Тобто ми доводимо, що при введенні цензури навпаки багато людей стане не щасними, і крім того ми порушуємо основи на яких ґрунтується демократичне суспільство, а там де порушуються права людини ні про яке щастя їстись не може.

Граємо проти цинічного уряду. Треба показати неправильність ідеї, що цензура приведе до стабільності. По-перше ми не говоримо, про тоталітарну форму правління, там вже давно введена цензура і таке питання не стоїть. Ми говоримо про демократичне, або наближене до демократії суспільство. Тому ми можемо зробити висновок, що введення цензури, а з ним і порушення прав людини привиде до хвилювань в суспільстві, хоча б через те, що багатьом тяжко прийняти нове, а тим більше таке неоднозначне нововведення в їх житті, просто з людської психології. Тому цензура не допоможе досягнути наших цілей, а лише призведе до хвилювань і недовіри до влади. 

Далі ідея безпеки. Доводимо не правильність цієї ідеї. Відкрита цензура приведе до того, що компрометуюча інформація не буде проходити через інтернет, тобто небезпечні для суспільство люди будуть уникати відкритої цензури і їх буде тяжчі виявити, людина яка запланувала злочин не буде відкрито про це заявляти, тому і не буде писати про це, якщо знає, що його перевіряють. Тому цензура призведе лише до того, що небезпечних людей буде лише тяжчі виявити.