Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

Теле-проект "Дебати змінюють країну" 

Платформа соціального розвитку "SetUp" спільно з ВООГО "Інститут місцевої демокртаії "Відкрите Суспільство", продакшн-студією "Phil video" та Vinnitsia Debate Union розробили та запустили в ефір два сезони теле-дебат: "Дебати змінюють країну" та "Let`s debate".

 

Перший сезон, що складався з 5 серій, був відзнятий в 2016р. на студії регіонального телеканалу "Доба", на цьому ж самому каналі телепередача була вперше запущена в ефір. 

 

Зйомки повністю відбувались на базі телеканалу (фото-,відеоапаратура, приміщення, оператори і тд.), а до зйомок, окрім професійних дебатерів, були також залучені експерти\-ки, що після дебатного раунду висловлювали свою експертну думку з приводу обговорюваного питання. 

Теле-дебати ставили собі за мету породити суспільсний дискурс про важливі питання.

Побачивши якісний результат від самостійно впроваджуваного проекту, було прийняте рішення знімати другий сезон передачі.

Для зйомок другого сезону ми замінили стандартну теле-студію на сцену в найвідомішому коворкінгу міста, запросили професійного ведучого, привезли крутих відео-операторів з м.Хмельницького та розширили кількість осіб, які приймали участь в теле-дебатах. 

Для новогу циклу дебатів ми обрали  тематику Прав Людини та гендерних питань зокрема.

Результатом стало 10 яскравих передач, що транслювались на регіональному телебаченні (та подекуди транслюються досі).

Ознайомитись із певними частинами другого сезону телепередачі можна за посиланням тут