Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

Школа з Прав Людини "SetUp.Human Rights"

21-23 квітня 2017 року за підтримки УГСПЛ та USAID пройшла школа з Прав Людини «SetUp. Human Rights». 

Для кого?
Для активних громадян, які цікавляться тематикою прав людини. 

Сьогодні наше суспільство прагне інтегруватися в Європейську спільноту, тому ми маємо взяти на себе відповідальність і подалати проблеми, які існують в нашому суспільстві.Однією з таких проблем ми вбачаємо систематичне порушення прав людини в нашій країні. Така ситуація зумовлена тим, що нас ніколи не вчили що таке права людини та як їх захищати. 

Тому наша організація «Вінницький Дебатний Клуб» організовувала Школу з Прав Людини. Метою даної школи було надати учасникам школи поглиблене розуміння концепції прав людини, дати можливість оволодіти знаннями, які допоможуть ідентифікувати порушення прав, та навичками, що допоможуть відстоювати свої права та права інших. 

На школі учасники змогли дізнатися: 

  • Основи концепції прав людини 
  • Механізм захисту прав людини 
  • Основи гри у дебати 

 

Під час школи були лекції з експертами Програми «Розуміємо права людини».Для того, щоб отриманні знання і навички учасники більш якісніше могли використовувати в житті, буде проведений освітній блок з «Дебатної майстерності» і 3 дебатних раунди.Освітній захід здійснюється Українською Гельсінською спілкою з прав людини у співпраці з “Вінницьким дебатним клубом» у рамках плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” при підтримці програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії». 

Перший день школи був більш теоретичним: учасники дізнавались про Права Людини та їх значення в сучасному світі. 
"Права Людини важливо не просто зрозуміти, але й відчути", - так казали наші тренери. Тому окрім навчальних лекцій і практичних кейсів велика частина школи була відведена під вправи на розуміння сутності Прав Людини та їх необхідності.

Другий день школи був присвячений тематичному дебатному турніру, який мав на меті не тільки показати різноманітні ситуації, пов'язані з Правами Людини але й конфлікти, шо чекають концепцію Прав Людини майбутньому (штучний інтелект і тд.)