Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

ОБЛАСНИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР "КУБОК ПОДІЛЛЯ"

Мета проекту: Підвищити рівень критичного та аналітичного мислення молоді та сприяти розвитку дебатного руху у Вінницькій області. 

Короткий опис: ОДТ «Кубок Поділля», це не просто турнір це цілковитий проект, під час якого відбуваються дебатні школи в малих містах Вінницької області покликанні на розвиток дебатного руху в цих містах. Участь у турнірі можуть взяти лише ті учасники, які пройшли навчання в своєму місті. 

Завдяки проведенню такого турніру ми сприяли створенню нових дебатних клубів і сьогодні учасники новостворених дебатних клубів є пів фіналістами і фіналістами різноманітних турнірів.

Для граців "Кубок Поділля" також не просто обласний турнір з дебатів. Це платформа для індивідуального та регіонального розвитку, налагодження якісної комунікації та сприяння розбудові активного суспільства. 

 

Хронологія розвитку: "Кубок Поділля" 2015 зібрав під своєю егідою 32 команди + 8 суддів + 4 працівники оргкомітету + 5 волонтерів, та залишив після себе неймовірно теплі враження та емоції.

Переможець: команда "МИШАДЬ"
Топ-спікер: Юлія Мандренко
Кращий суддя: Ростислав Барабаш

 

В 2017 році ОДТ "Кубок Поділля" під своїм крилом об`єднав 16 команд (32 учасника) + 4 судді + 3 члени оргкомітету + 2 волонтери. 

Переможець: команда "Тормози, приехали"
Топ-спікер: Юлія Павлюк
Кращий суддя: Максим Нагорний

 

Восени 2017  ОДТ "Кубок Поділля" реалізовувався за підтримки Фонду сприяння демокртаї посольства США в Україні, що дало нам змогу залучити до нових якісних дебатів 16 команд (32 учасника) + 4 судді + 3 члени оргкомітету + 4 волонтери.

Більше крутих фото тут

Переможець: команда "Акатцукі"
Топ-спікер: Юлія Павлюк
Кращий суддя: Джигіта Андрій 

ОДТ "Кубок Поділля" ще не раз буде збирати палких дебатерів, що готові своїми промовами запалювати ваші серця, слідкуйте за оновленнями!