Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель
Організації, компанії, фонди, відповідальна влада, які створюють нові можливості для розвитку нашого суспільства.
Фонд сприяння демократії – це цілеспрямований, але гнучкий механізм, який забезпечує фінансову підтримку унікальних та перспективних проектів, особливо таких, що сприяють розвитку спроможності та самозабезпечення НДО в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Дана платформа спрямована на розвиток та підтримку громадянського суспільства у Україні. Кожен може зробити свій внесок, щоб покращити світ навколо себе. Дякуємо команді ГО "Гараж Генг", за ту працю, яку Ви робите.
Організація, яка нас завжди підтримує та надихає. Місія організації - сприяння розвитку демократії, досягненню гендерної рівності та активізації громадянського суспільства в регіоні.
Сьогодні бібліотека це не сховище книжок. Сьогодні бібліотека це простір, де народжуються нові ідеї, відбуваються дискусії, різноманітні обговорення що сприяє розвитку нашого суспільства.
Місія - виконання на території Вінницької області повноважень, встановлених законодавством України з питань соціального становлення та розвитку молоді, поліпшення становища сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, оздоровлення та відпочинку дітей, попередження насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми, фізичної культури та спорту.
"Ми віримо, що створивши нові традиції професійності, доброзичливості та проактивності, можна зробити наше спільне життя кращим. Щоб збудувати достойне майбутнє ми вже сьогодні об’єднуємо досвід та надаємо можливості. Ми знаємо, що запорука гармонійного суспільства - у підтримці хороших громадських ініціатив."
Продакшн студія, покликана відобразити кожен важливий момент у кадрі
ВМГО "Федерація Дебатів України" -  це ядро розвитку дебатів в Україні. Місія організації - сприяти розвитку інтелектуального потенціалу молоді, через освітню технологію дебати.