Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель
НАШІ ПОСЛУГИ
Базовий тренінг з аргументації
5-25 учасників
В сучасному світі нам доводиться аргументувати постійно. Що б вся дискусія не зводилась до криків, сварок та образ - треба вміти правильно і якісно аргументувати свою позицію іншим.
Тренінг з критичного мислення
5-25 учасників
Щодня на нас обрушуються тонни різної інформації. Для того, що б не бути маріонеткою в чужих руках і мати власну голову на плечах - розвивайте критичне мислення.
Тренінг з публічного виступу
5-20 учасників
Повна зала задоволених слухачів, вам аплодують стоячи, а після виступу підходять за фотографіями і автографами. Щоб це не залишалось лише мріями треба вміти якісно виступати на публіці.

Тімбілдінг \ командоутворення
5-25 учасників
Для досягнення вершин в будь-чому ваша команда має бути одним цілим, ви маєте працювати разом заради однієї цілі. Командоутворення дозволяють стати одним цілим.

Базовий тренінг з Прав Людини
5-25 учасників
Сучасний світ дуже різнобарвний та багатогранний. Права Людини - бар`єр, який захищає кожного та об`єднює усіх. Це дуже глибинна ідея з багатьма цікавинками та підводними каменями. Про це треба знати. 
Тренінг з менеджменту управління проектами
5-10 учасників
Що б проект був вдалий, цілі правильно поставлені, а результати досягнені - треба розуміти як відбуваються всі процеси під час реалізації та бути готовим до будь-яких форс-мажорів.