Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

Налаштуй критичне мислення

Проект успішно завершений! 

 

Проект SetUp Critical Thinking, що реалізовувався за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, ставив собі за мету розвиток у молоді малих міст Вінницької області та м. Вінниці практичних навичок критичного та аналітичного мислення, навичок медіаграмотності, спроможності до ідентифікації стереотипного способу мислення, через посилення, інституалізацію та популяризацію дебатного руху.  

 

 

Проект реалізовувався в декілька етапів: 

1.Підготовка кураторів для майбутніх дебатних клубів. 

Щоб забезпечити сталість проекту до кожного новоствореного дебатного клубу прикріплявся його куратор. Це людина, яка несла певну відповідальність за клуб та з якою ми постійно комунікували. Кураторами обирались люди, що мають певний авторитет в своїй громаді та бажання втілювати проект разом із нами.Для якісної підготовки кураторів був проведений спеціальний ТоТ, де їм розповідали не тільки про основні елементи організації роботи клубу, але й секрети публічних виступів і т.д. 

 

 2.Проведення дебатних шкіл та початок роботи дебатних клубів. 

Всього було проведено 4 дводенні дебатні школи в 4 малих містах Вінницької області (Гайсин, Козятин, Бар та Жмеринка).Загалом школи відвідало близько 100 учасників, частина з яких і стала основним активом для новостворенних дебатних клубів.Після шкіл основну частину роботи виконували місцеві куратори, з постійною методичною та менторською підтримкою нашої команди. Також ми постійно моніторили ефективність та стабільність роботи клубів за допомогою власної онлайн системи (версія для глядачів тут) 

 

 

 

 

3.Турніри та обмін досвідом. 

Щоб певним чином активізувати молодь малих міст в рамках проекту був реалізований III Обласний дебатний турнір «Кубок Поділля», куди з’їхались дебатери з області.Під час закриття другого дня турніру відбулась церемонія нагородження не тільки півфіналістів, фіналістів, переможців і топ-спікера турніру, а й окремих дебатних клубів в декількох номінаціях. 

 

Також учасники обласних дебатних клубів прийняли участь у вінницькому етап Західноукраїнської дебатної ліги, на якій не просто змагались між собою в силі агрументації і переконання, але й слухали тренінги від запрошених досвідчених тренерів-членів Федерації Дебатів України.

 

 4.Закриття проекту 

І останньою за списком, але не за важливістю стала передноворічна прес-конференція з приводу успішного завершення проекту.

Проект реалізовувався за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.