Перейти на версию для слабовидящих
Размер шрифта
A A A
Цветовая схема
a
a
a
Изображения
Развернуть панель

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕБАТНИЙ ТУРНІР "КУБОК ФЕНІКСА"

Мета проекту: Підвищити рівень інтелектуального та дебатного потенціалу молоді, сприяти формуванню їх ціннісних орієнтирів, критичного мислення, громадянської самосвідомості, інтеграції молоді різних регіонів, через розвиток дебатного руху у м. Вінниця та проведення всеукраїнського дебатного турніру «Кубок Фенікса»- 2016 за британсько-парламентським форматом. 

Короткий опис: Всеукраїнський дебатний турнір «Кубок Фенікса» проходить кожного року у м. Вінниці. На цей захід з`їжжається молодь з всієї країни і протягом двох днів боряться за звання переможця. Суддівська колегія, яка складається з молодих та амбіційних атестованих суддів ВМГО «Федерація дебатів України» старанно готує теми та ретельно підбирає суддів на турнір. Фіналісти даного турніру мають змогу потрапити на Чемпіонат України з Дебатів.

Повний опис: Вперше ВДТ "Кубок Фенікса" був організований в 2014 році командою ентузіастів. Не маючи відповідних навичок та досвіду ми змогли організувати турнір, який запалив Вінницю та ледве не став найкращим турніром року, за версією "Федерації Дебатів України".

З того часу наш Всеукраїнський дебатний турнір відбувається щорічно, сформувавши своїх постійних гравців, власний імідж та затвердивши своє ім`я в числі найкращих.

Хронологія розвитку: Перший ВДТ "Кубок Фенікса" зібрав 40 команд учасниць (80 людей) + 10 суддів + 5 членів оргкомітету + 7 волонтерів

Голова організаційного комітету: Олег Ходаков
Головний суддя: Павло Богаченко
Топ-спікер: Ніколенко Герман
Переможець: Команда "Сила Думки" 
Кращий суддя: Анна Крис

 

🔶ВДТ "Кубок Фенікса 2.0" поставив перед собою мету збільшити кількість команд-учасниць та дати більше можливостей новачкам в дебатах. Саме тому турнір складався з двох треків "досвідчені" та "новачки" і зібрав 44 команди, 11 суддів, 4 працівники оргкомітету та 6 волонтерів.

Голова організаційного комітету: Олег Ходаков
Головні судді: Кайгородо Олександр та Кирило Душка
Топ-спікер: Ігор Бобришев
Переможець: команда FDU XD 
Кращий суддя: Костянтин Корнієнко

 

🔶ВДТ "Кубок Фенікса III" поставив на меті перевершити кількість якістю. Тому в турнірі прийняло участь 32 команди +  8 суддей + 8 волонтерів + 5 працівників оргкомітету, що дебатували 5 відбіркових раундів, по 7 хвилин на промову кожного. Турнір ласкаво прийняв в своїх стінах Вінницький Національний Аграрний Університет

 

Голова організаційного комітету: Котов Костянтин
Головний суддя: Корнієнко Костянтин 
Топ-спікер: Чумачов Андрій
Переможець: ШаБо
Кращий суддя: Мірошніченко Станіслав

Історія Феніксу продовжується! Чекайте на новий епізод наприкінці вересня 2018!